Rozpocznij współpracę z cenionym producentem farb

Chciałbyś zająć się dystrybucją cenionych farb Polifarb Łódź lub dołączyć do grona naszych wykonawców? Zapraszamy do współpracy! Jesteśmy w 100% polskim producentem farb przemysłowych – oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, w tym znakomitych emalii wodorozcieńczalnych bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Dystrybutorom i wykonawcom oferujemy przystępne ceny i atrakcyjne dodatkowe rabaty!

Rozpocznij współpracę z Polifarb

Współpracuj z nami – polskim producentem farb i zyskaj dostęp do sprawdzonych i bezpiecznych produktów w korzystnych cenach!

Wykorzystuj lub sprzedawaj wysokiej jakości farby do metalu, drewna, betonu, farby antykorozyjne, farby elewacyjne, gruntoemalie i wiele innych farb przemysłowych. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, w tym rozwiązania systemowe, możliwość dostosowania produktu do indywidualnych potrzeb klienta i atrakcyjne warunki finansowe. Możesz też liczyć na nasze fachowe doradztwo w doborze najlepszych farb do konkretnych zastosowań.

Pewny porducent

Pewny producent – na rynku farb od 1946 roku!

Produkty bezpieczne dla środowiska naturalnego

Produkty bezpieczne dla środowiska naturalnego

Rabaty dla stałych Klientów

Rabaty dla stałych Klientów oraz na pierwsze zatowarowanie

Sprawdź ofertę dla dystrybutorów i wykonawców Polifarb Łódź

Produkty Polifarb Łódź to bardzo szeroka oferta farb przemysłowych, a także między innymi farb do dachów, posadzek czy ogrodzeń, elewacji, impregnatów i innych wyrobów lakierniczych. Jako producent zapewniamy możliwość dostosowania wybranych parametrów i właściwości emalii do potrzeb klienta.

Zaopatrujemy naszych partnerów w farby do malowania ogrodzeń, dachów, basenów, posadzek, hal przemysłowych, małej architektury, maszyn i urządzeń oraz wielu innych typów powierzchni.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się farby i gruntoemalie wodorozcieńczalne – bezpieczne dla środowiska naturalnego i wygodne w użytkowaniu. Produkty takie jak eko-Lowicyn czy Metamal dają bardzo szerokie możliwości zastosowania, dzięki czemu są chętnie wybierane zarówno przez naszych partnerów przemysłowych, jak i przez dystrybutorów. W połączeniu z atrakcyjnymi warunkami współpracy tworzy to ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz poznać szczegóły!

Przystępne ceny i dodatkowe rabaty
  • Przystępne ceny i dodatkowe rabaty (dla nowych odbiorców na pierwsze zatowarowanie, okresowe dla stałych odbiorców plus specjalne na wybrany asortyment).
  • Bezpłatny transport farby przy zamówieniu powyżej 150 l.
  • Możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb klienta (np. dodatkowe kolory, krótszy czas wysychania czy inne podobne właściwości).